מה זה מופע על חושי

מופע על חושי

מה זה מופע על חושי

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר עסקים בתחומים שונים, אשר עורכים אירועים גדולים הן לקהל הלקוחות שלהם, הן לספקים, עובדים או לגורמים אחרים, במסגרתם הם מציגים גם מופעים של אמנים מקצועיים. בצורה כזו הם יוצרים עניין באירוע, ויוצרים לעצמם גם תדמית חיובית ומעניינת.

אחת הדרכים לעשות זאת, היא בעזרת העלאת מופע ייחודי ושונה, מופע מקורי אשר מתבצע על אמני חושים. אלה מציעים מופע על חושי עם אלמנטים שונים ומגוונים. המופע משלב כמובן את הידע המקצועי שלהם מחד ומאידך שימוש באלמנטים שונים, אשר באים לידי ביטוי גם בעבודה עם ועל הקהל.

לפני שנסביר מה זה בדיוק מופע על חושי וכיצד הוא מתבצע, צריך לומר, לא כל אחד יכול לעשות מופע כזה, הוא דורש הרבה מאוד ניסיון, הרבה מאוד התמקצעות, ושילוב של גורמים שונים כמו שתמצאו במופע של אמן החושים אסף סלומון. מן הסתם, הוא דורש מהאמנים שמבקשים לעשות אותו באירוע עסקי, אל מול כל קהל גדול, לעשות אותו קודם במקומות קטנים יותר, אל מול קהל שיהיה מוכן לקבל טעויות, יהיה מוכן להציג ביקורות בצורה יפה, בטרם עוברים ומציגים את המופע מול קהל גדול.

מה זה בדיוק מופע על חושי

מדובר במופע שכולל בתוכו אלמנטים שונים, בין היתר הוא כולל יכולות של קריאת מחשבות, קריאה של שפת גוף, קריאה של הבעות פנים, וכל זה במטרה לגלות דברים על אנשים מסוימים בקהל, כל זה במטרה גם לנחש ולעשות דברים לא צפויים, כאלה שיגרמו לקהל להתפעל, למחוא כפיים ולנסות להבין מה בדיוק הם ראו.

במקרים רבים נהוג לשלב בין המופע והאלמנטים השונים בו, לבין הרעיון של האירוע באופן כללי, המטרות שלו ודברים אחרים שבעלי העסק יציגו בפני האמן לפני האירוע. זה יכול להיות אירועים מסוגים שונים, לדוגמה הופעה של אמן חושים בבר מצווה.

פברואר 12, 2020 / אירועים

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים