אילו סוגים של הופעות רחוב יתאימו לאירועים?

הופעות רחוב

אילו סוגים של הופעות רחוב יתאימו לאירועים?

אירועים המתקיימים בחללים פתוחים כמו למשל במדרחוב או ברחבה עירונית הם אירועים שמתאימים להם סוגים שונים של הופעות רחוב. הופעות רחוב מקפיצות את האירוע ואת האווירה, והופכות את האירוע למסיבת הפנינג שמשמחת את כל הנוכחים באירוע

סוגים מגוונים של הופעות רחוב

מופעי רחוב יתאימו לאירועים במגוון דרכים, כאשר קיימים סוגים רבים של מופעי רחוב שניתן לשלב באירועים.

מופעי קרקס – מופעים שכוללים לוליינות, תרגילים אקרובטים, שילוב של אביזרים כמו כדורים, לפידי אש, טרמפולינות ועוד. מופעי קרקס כוללים פעמים רבות גם קטעי קומדיה וליצנות כאשר הבדרנים מחופשים ומשלבים את הקהל בחלק מהמופע.

שירה – הופעות רחוב מסוג שירה משלבות זמר השר לבדו, ולעתים בליווי נגן ובידורית. הזמר מבצע שירים שונים של זמרים אחרים או שירים של עצמו, כאשר הזמר גם שם דגש על הלבוש ועל כל חווית השירה אל מול הקהל. פעמים רבות הזמר ניגש באופן בלי אמצעי אל הקהל ומתקשר עימם תוך כדי שירה, מחוות גוף, ריקוד או שיח.

נגינה – ניתן לשלב בהופעות רחוב קטעי נגינה של להקה או של נגן בודד. כך למשל ניתן לשלב ניגון על כינור, חצוצרה, תופים ועוד.

קסמי רחוב -סוג נוסף של הופעות רחוב או מייצגים לאירועים אשר יתאימו לאירועים כולל מופעי קוסמות. הקוסם מבצע את המופע לבדו או בליווי עוזר, והמופע משלב את הקהל כמובן ואביזרים שונים. לעתים המופע גם מלווה קטעים מוזיקאליים.

ניתן לשלב הופעות רחוב מסוגים שונים אשר יתאימו לאירועים. לצד קרקס, שירה, נגינה וקסמי רחוב יש סוגים נוספים של הופעות רחוב כמו למשל קטעי תיאטרון, פנטומימה, תיאטרון בובות והקראת סיפורים. לא מעט שחקנים ואומנים לוקחים חלק בהופעות רחוב. 

מאי 20, 2021 / אירועים

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים