מקרר יין ביתי – גם לחובב יין המתחיל

מקרר יין ביתי

אני לא זוכר מתי התחלתי לפלרטט עם עולם היין. יכול להיות שזה היה קצת אחרי השחרור מהצבא, יש מצב שזה היה במהלך ירח הדבש ואולי מאז ומעולם הוא היה שם, אבל אני בהחלט זוכר את היום שבו הפכתי את הרומן לרשמי.

זה קרה ביום שבו רכשתי את מקרר היין שלי! חוץ מזה אני יכול לספר לכם שבין היום שבו גיליתי עניין לראשונה בעולם היין לבין היום שבו אכן רכשתי את המקרר שלי, חלפו לכל הפחות עשר שנים.

מדוע המתנתי כל כך הרבה זמן? ובכן האמת היא שאני פשוט אוהב לקחת את הזמן עם האהבות שלי. מפחד להתחייב ואז להתאכזב, מפחד להשקיע ומהר מדי לשקוע או בקיצור, מעוניין לראות שזו אהבה אמתית, לפני שאני מוציא את הארנק.

חבל על הזמן

האמת היא שההתנהלות שלי בכל הקשור להשקעות ורכישות שונה בתכלית השוני מההתנהלות של כפיר, אחד החברים הטובים ביותר שלי וללא ספק הוותיק שבהם. כפיר מאמין שאם אתה מגלה התלהבות בנוגע לנושא מסוים, אתה צריך להסתער עליו בכל הכוח, לתת "פול גז" ולהשקיע את כל כולך כי החיים קצרים ולך תדע אם מחר נחיה או לא…

באותה נשימה אני יכול לספר לכם שגם כפיר הוא חובב יין לא קטן ושבניגוד אליי, כפיר רכש מקרר יין ביתי כבר לפני שמונה שנים ומאז הפציר בי לרכוש אחד השכם וערב. היום אני יכול לכתוב לכם שבדיעבד, לא ברור למה חיכיתי כל כך הרבה זמן.

השקעה קטנה – שדרוג עצום

חשוב לי שתבינו שאני לא אדם קמצן במיוחד, אבל אני כן חושב כמה פעמים לפני שאני שולף את הארנק. הכוונה היא שאני עושה חישוב של עלות מול תועלת: כמה המקרר יעלה לי וכמה תועלת יביא לחיי? אם התועלת גבוהה מההשקעה, הרי שהארנק ימצא את דרכו אל מחוץ לכיס. במשך שנים חשבתי שמאחר והיין הוא רק תחביב ומאחר ומקררי יין הם מוצרים חשמליים יקרים יחסית, הרי שאין שום סיכוי שארכוש מקרר יין ביתי בעתיד הנראה לעין.

היום אני יכול לכתוב לכם שהטעות שלי הייתה כפולה – לא זו בלבד שיין הוא לא תחביב אלא אהבה, אלא שכיום ניתן לרכוש מקררי יין ביתיים איכותיים מאוד, גם בלי לשבור את חשבון הבנק.

בקרוב אצלכם

אז אם אתם נמצאים כעת בלבטים, הרשו לי להמליץ לכם פשוט להתעניין בתחום. לא אמליץ לכם לרכוש מקרר יין ביתי ולא אמליץ גם על דגם כזה או אחר. כל שאמליץ לכם זה להתעניין: עיינו בקטלוגים, למדו את התחום וחיש מהר תגלו שמדובר בהשקעה קטנה יחסית ואף זניחה, בהשוואה לעלייה הצפויה באיכות החיים שלכם ובאיכות היין שתגישו לאורחים שלכם. עצה קטנה ממני לסיום: הקפידו לרכוש מקרר בעל יכולת קירור הגבוהה בעשרים עד שלושים אחוז מכמות הבקבוקים שברשותכם כעת – לאוסף יש נטייה לגדול באופן "אוטומטי" לאחר הרכישה של מקרר היין הביתי…. בהצלחה!

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה כדאי לבדוק לפני שקונים דירה?
קניית דירה, היא כנראה הרכישה הגדולה ביותר שתעשו בחייכם, ולכן בתהליך הרכישה יש לתת את מלוא תשומת הלב...
קרא עוד »
ספט 11, 2019
פתיחת היתרונות: גילוי היתרונות של עבודה עם אנשים רגישים במיוחד
לאנשים רגישים במיוחד (HSIs) יש סט ייחודי של מאפיינים ורגישויות שיכולים להיות בעלי ערך רב בהקשרים שונים....
קרא עוד »
נוב 06, 2023
תובנות מפתח להטמעת מערכות מידע יעילה
בנוף העסקי המהיר של היום, הטמעה מוצלחת של מערכות מידע חיונית עבור ארגונים השואפים להישאר תחרותיים...
קרא עוד »
דצמ 18, 2023