האם כדאי לנו לערוך אירוע בשישי בצהריים?

אירוע בשישי בצהריים

קודם כל, תלוי מה האירוע. בחתונות ובר מצוות הנורמה השוררת עדיין בישראל היא מסיבה לתוך הלילה עם ריקודים אלכוהול ואורות מתחלפים. להרבה מאוד זוגות אירוע בשישי בצהריים יתפס כקטן ומינורי מדי. אבל לאירוע ברית או בריתה, שישי בצהריים הופך יותר ויותר לאלטרנטיבה ראויה. פחות אנשים עובדים ביום הזה ואפשר להביא את הילדים הקטנים שלא צריכים לישון מוקדם.

בדרך כלל מסיבות ברית או בריתה פשוטות יותר. האורחים נכנסים, רואים את התינוק או התינוקת. ההורים הגאים אומרים מספר מילים, יש חיתוך ולאחר ארוחה חגיגית הם מתפזרים. לכן יום שישי מתלבש יפה על סוג כזה של אירוע. האורחים נינוחים יותר כי הם נמצאים אחרי עומס העבודה של השבוע ומה שלפניהם זאת מנוחת השבת. אם יש להם סידורים, הם יכולים לבצע אותם לפני הצהריים והלו"ז שלהם פנוי.

"אבל ברית צריך לעשות שמונה ימים לאחר הלידה ולא מתי שנוח."

יותר ויותר משפחות בוחרות כיום לפצל בין ברית המילה לבין המסיבה עצמה. בהרבה מקרים האירוע עצמו נתפס כלא קל לצפיה ולכן ניתן לעורכו על ידי רופא מוהל בבית או בבית כנסת בנוכחות המשפחה הקרובה ולחגוג ביום שישי עם המשפחה המורחבת והחברים. אם האורחים החטטנים שואלים למה, ניתן להגיד להם שמסיבות רפואיות הברית כבר נערכה.

מחיר נמוך יותר – כרגע מחיר אירועים בהרצליה בצהריים עדיין נמוך משמעותית ממחיר אירוע בערב ביום חול. בואו ונניח כי אתם מתכננים לערוך בריתה בהרצליה. עשיתם סקר מקיף באולמות האירועים בהרצליה ובחרתם אולם שמצא חן בעיניכם. אם תבחרו ביום חול, האירועים שמולם אתם מתחרים על המקום הם בר מצווה וחתונות שיהיו תמיד יותר משתלמים לבעלי האולם ממסיבת ברית אך מכיוון שבימי שישי כמעט ולא חוגגים בר מצווה או חתונה, המחירים נשארים נמוכים מאוד. כמו תמיד בישראל, כדאי לשאת ולתת עם בעלי האולם גם על מחיר המנה וגם על מנות הספייר.

התוכנית האמנותית – גם פה ברוב הבריתות יש מוסיקה נעימה וכיפית ובחלק מהבריתות אף ישנה מצגת המראה את התינוק/תינוקת.  בהחלט אווירה המתאימה לקלילות של שישי בצהריים.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי גרירה – מה הם לא יעשו
עולם הרכב הוא עולם ענק מלא בהרבה מאוד פרטים. שירותי גרירה הם חלק קטן בתוך מערכת שלמה שתפקידה להבטיח את...
קרא עוד »
דצמ 07, 2021
איך לבחור הרכבים מוזיקאליים
יש לכם אירוע בקרוב? מתכננים מסיבה חשובה? מצוין! אירועי חברה, מופעים בבתי אבות, מופעים לבני נוער, לגיל...
קרא עוד »
אוג 02, 2021
איך תבחרו הזמנה לחתונה?
מזל טוב! אתם מתחתנים וכעת כל מה שעליכם לעשות הוא לבצע מספר ארגונים לחתונה הכוללים, מציאת לוקיישן...
קרא עוד »
אוק 26, 2017