כיצד תארגנו חתונה מקורית?

חתונה

ארגון חתונה מקורית תלוי בעיקר בבחירת קונספט ייחודי ולאחר מכן תשומת לב לפרטים הקטנים בארגון החתונה. אבל כיצד ניתן לבחור קונספט מקורי שכזה, ומהם הפרטים הקטנים שיש לשים אליהם לב בארגון חתונה? הכל בהמשך.

השלב הראשון – בחירת הקונספט

כאשר אתם מתכננים חתונה מקורית חשוב שתשימו את הדגש על בחירת קונספט מוצלח. בחירת קונספט חייב להיות תלוי כמובן האופי שלכם, וזאת כדי שבראשית תהינו גם אתם בחתונה שלכם, ותוכלו לארגן חתונה כיפית שתהיה קרובה לליבכם ולסגנון שלכם ושל האורחים שלכם.

בכלל האופציות לחתונות קונספט תוכלו למצוא שלל רעיונות ביניהם: חתונות בטבע, חתונות חברתיות, חתונות בהפתעה, חתונות קטנות ואינטימיות, חתונות בחצר ההורים, במרפסת ועוד. כאשר את כלל החתונות חשוב לארגן על ידי חברת הפקות כמו למשל חתונה בטבע שדרוש על מנת לארגן אותה חברת הפקות כדי לארגן גם את הלוקיישן הטוב ביותר, וגם כדי להשיג את כל האישורים הדרושים לארגון חתונה, לארגן קייטרינג, ביטוחים מתאים, תאורה, הגברה, מוזיקה וכדומה.

אז מהם הפרטים הקטנים שיש לשים אליהם לב בחתונה מקורית?

בחתונה מקורית צריך לשים לב לפרטים הקטנים כמו גם לפרטים הגדולים. בחתונה כזאת יש לבדוק שכלל הפרטים הקטנים מתכתבים עם הקונספט של האירוע. בחתונה בסגנון כפרי למשל תרצו שסידורי השולחן יתאמו את הסגנון הכפרי כמו למשל צלחות וסכו"ם בסגנון עתיק, כמו גם מפות צבעוניות, ופרחי שדה שיעטרו את השולחנות. עוד חשוב להתאים את סגנון התאורה בחתונה לאירוע כמו גם סגנון המוזיקה לאורחים לטעם שלכם.

בחתונה קטנה למשל עם אורחים שהם משפחה וחברים קרובים, מן הסתם תבחרו במוזיקה פחות מסיבתית ותשימו דגש על מוזיקה שקטה כמוזיקה רקע, ועל מוזיקת ריקודים אותנטית ואפילו עדתית לריקודים. כמו כן התאורה שתהיה חמה ועוטפת יותר.

גם מתנות לאורחים וצעצועי רחבה תלויים מאד באופי החתונה. בחתונות אלגנטיות פחות תראו את צעצועי החתונה הצבעוניים, והדגש יהיה על שי קטן לאורחים, והשקעה ניכרת הלוקיישן היוקרתי.

כאשר אתם מתכננים חתונה חשוב לשים לב לתמונה הכוללת ולוודא שהיא מושלמת. בכך תוכלו לארגן חתונה מקורית ומיוחדת.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סיור אוכל בבני ברק – למה אתם צריכים להתכונן?
כשאנחנו שואלים את זה אנחנו בעצם שואלים האם אתם מוכנים לחזור אחורה בזמן? לא, אנחנו לא אומרים שסוף סוף...
קרא עוד »
פבר 17, 2020
בת מצווה יוקרתית
גיל בת מצווה הוא גיל המסמל את המעבר בין ילדות לנערות. כל בת החוגגת בת מצווה מעוניינת לחגוג את המאורע...
קרא עוד »
ינו 20, 2018
הסיבות שמובילות לתביעות רשלנות בהריון
נשים אשר נכנסות להריון, מצפות מן הסתם לקבל מהרופאים והצוותים הרפואיים שמטפלים בהן בתקופה זו,...
קרא עוד »
פבר 10, 2020