בוק בר מצווה – להפוך את הילד שלנו לדוגמן

בוק בר מצווה

בשנים האחרונות, יותר ויותר ילדים מבקשים מההורים שלהם, שלקראת הבר מצווה, יזמינו צלם אשר יעשה להם צילום בוק בר מצווה מושקע או בוק בת מצווה עבור הבנות. אם עד לפני כמה שנים זה היה עניין של ילדות שחוגגות בת מצווה בלבד, הרי שכיום, זה גם עניין של ילדים שחוגגים בר מצווה.

הרעיון של בוק בר מצווה הוא מאוד פשוט. מדובר על ספר עם תמונות בהן הילד שחוגג בר מצווה מתועד בסיטואציות מסוימות, במקומות מסוימים כשהוא לבוש בשלל בגדיו. התמונות יכולות להיות מצולמות בחדר שלו, בכיתה, בחצר בית הספר, בפארק ציבורי, בקניון, חוף הים ובשלל מקומות אחרים. הכל כמובן על פי בחירתו וכן על פי האפשרויות שעומדות לרשות המשפחה והצלם. סביר להניח שכל המקומות בהן ייערכו הצילומים יהיו קרובים לביתו או לפחות במרחק נסיעה סביר.

לקראת חגיגות בר המצווה צלמו אלבום חגיגי עם שמוליק חזן

בוק בר מצווה נערך ומצולם על ידי צלם מקצועי שמתמחה בכך. זה יכול להיות אותו צלם אשר עורך גם את צילומי האירוע עצמו, לרוב מדובר בחלק בלתי נפרד מצילומי ההכנות לבר מצווה. עם זאת חשוב לומר, שהתמחור של צילום בוק בר מצווה הוא שונה מהתמחור של צילום האירוע עצמו.

במסגרת צילום בוק מצווה, צריך לקחת בחשבון מספר נקודות. למשל, צריך לקחת בחשבון את השאלה, כמה תמונות רוצים לצלם, באילו לוקיישנים, באילו שעות, מי אמור להיות מצולם עם הילד בתמונות, איזה בגדים הוא אמור ללבוש, ועד כמה הילד ומשפחתו רוצים להשקיע, זה כבר עניין שלהם ופחות של הצלם.

חשוב לומר, בוק בר מצווה, לא נועד רק לצורך תיעוד של הילד אלא הוא נועד גם לצורך זיכרון עבור בני המשפחה, בין אם זה ההורים, וכן הסבים והסבתות. לכן הרבה פעמים, העסקה תכלול בוק אחד אשר יודפס ב-3-4 עותקים על מנת שגם ההורים וגם הסבים והסבתות משני הצדדים יקבלו עותק אחד לידיהם.

באתר http://magnetli.co.il תוכלו להזמין מגנטים למסיבה

נקודה אחרונה, על מנת שהצילומים יתבצעו על הצד הטוב ביותר, יש לבחון לא רק את המקצועיות של הצלם, אלא גם את הכימיה שלו עם הילד ועד כמה הוא יכול להפוך אותו למושא צילומים ברמה גבוהה.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המהות של וו ווי גונג פו: חקר מקיף
בתחום המורכב של אומנויות הלחימה כמו באתר https://www.gungfu.co.il, וו ווי גונג פו עומדת כדיסציפלינה נצחית...
קרא עוד »
ספט 19, 2023
האם טיול קראוונים בניו זילנד יתאים לכם? 
מאז שאתם זוכרים את עצמכם ניו זילנד זה היעד המושלם מבחינתכם? תמיד רציתם לנסוע לשם ואתם תוהים איך תוכלו...
קרא עוד »
ספט 18, 2022
הסעות לאירועים – כל מה שצריך לדעת
לא פעם מבקשים אנשים להתארגן יחד ברכב הסעות כדי לנסוע לאירוע המתקיים בעיר מרוחקת. עשויות להיות לזה כמה...
קרא עוד »
דצמ 18, 2021