ביתנים לתערוכות

ביתנים לתערוכות

קבלת שטח מוקצה לתערוכה היא לא עניין של מה בכך. למעשה, זה מראה על תהודתו ההולכת והגוברת של העסק שלכם ולהכרה שבה הוא הולך וזוכה. ברכותינו.

לאחר צרור האיחולים, אנחנו עוברים לנושא הפרקטי (כאלה, אנחנו ישר ולעניין) – הקמת הביתן שלכם.

מקימים את הביתן

ביתנים לתערוכות מוקמים בדרך כלל באופן זמני קצר מועד או לפרק זמן ארוך מהרגיל, ובדרך כלל למשך כל זמן התערוכה. הביתן מציג את בית העסק שלכם ואת שירותיו או מוצריו, ממתג, מבליט ומשווק אותו, וכן מאפשר ליצור אינטראקציה בין נציגי החברה לבין הלקוחות השונים המגיעים להתרשם פנים אל פנים משירותי העסק. בחירה מוקפדת של הביתן והקמתו הכרחיים לצורך שיפור ביצועיכם בתערוכה ומימוש היעדים העסקיים.

ישנם ארבעה ביתנים עיקריים –

  • ביתן מודולרי – מדובר בשם כולל למגוון רחב של ביתנים העונים לקטגוריה "ביתן מודולורי", אותם ניתן בקלות רבה להקים ולפרק. מדובר בדרך כלל בביתנים שניתנים לקיפול וכך ניתן לשאת אותם במטוס לכנסים המתקיימים מחוץ לארץ, או ברכב פרטי לכנסים מרוחקים המתקיימים בארץ.
  • ביתן נגרות – מדובר בביתן שמשדר יוקרה, כמתבקש מתערוכה מפוארת. ביתן העץ ניתן ליצירה בכל צורה שהיא ובכך מבטיח מימוש החזון היצירתי הייחודי של כל הלקוח. על ביתן העץ ניתן להוסיף אלמנטים נוספים דוגמת מעקות, חיפויי מתכת ואף תאורה משוכללת מדליקה.
  • ביתני טראס – ביתני הטראס המורכבים על בסיס מערכת הרכבה מודולרית ולהם יתרון משמעותי – הם חזקים ויכולים לשאת בהצלחה משקלים כבדים. הודות לחוזקם של הביתנים, ניתן להקימם גם בתנאי חוץ מבלי שיושפעו מתנאי מזק האוויר.
  • ביתני סימה סיסטם – אלו ביתנים העשויים ממוטות אלומיניום ומחופים בפלטות עץ שניתן למתגם. גם במקרה זה, מדובר במערכת ביתן חכמה שמאפשרת יצירה כמעט בלתי מוגבלת של נראות ייצוגית במחיר משתלם. נוסף על כך, לביתן הסימה סיסטם יתרון חשוב נוסף – ניתן להקימם במהירות הודות לכך שהם לא עשויים מחלקים רבים.

מקימים לכם ביתן THE BEST

חברת The Best מציעה מגוון רב ורחב של שירותים שונים בעולם התערוכות, האירועים והכנסים בשירות המקצועי, האיכותי והזמין ביותר, ברמת ייצור ואיכות גבוהות, בזמינות רבה ובמחירים משתלמים לכיס.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם מהביתנים המיוחדים שלנו. אנו מבטיחים לכם שביחד נמצא את הביתן שמתאים בדיוק לתערוכה שלכם!
https://thebest.id

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הישובים המבוקשים ביותר לישראל לצימרים לזוגות
ישראל הקטנה מציעה הרבה מאוד אזורים שם אפשר לצאת לחופשה נחמדה ופרישה ממרוץ החיים הקדחתני. אנשים שלא...
קרא עוד »
נוב 21, 2021
שף פרטי עד הבית
ישנם יתרונות רבים בהזמנת שף פרטי לביתכם שיבשל לכם את האוכל שאתם אוהבים בדיוק בקצב ובזמן שלכם. ניתן...
קרא עוד »
ינו 15, 2023
צילומי אוויר צילום בעזרת רחפן באיכות מירבית
צילומי אוויר בעזרת רחפן באיכות מירבית, היו עד מלפני מספר שנים נחלתם הבלעדית של הצבא ושל אנשים פרטיים...
קרא עוד »
מאי 05, 2018