נעים להכיר – כובע עם שם

כובע עם שם

ישנן דרכים שונות כיצד אנחנו יכולים להציג את עצמנו בפני הקהל הרחב. אנחנו יכולים לעשות את זה בשיטה הטובה והמהירה, דרך פרסום באינטרנט, כלי תקשורת ואמצעים אחרים, אנחנו יכולים להשתמש בשיטות פרסום מדלת לדלת באמצעות פליירים, מגנטים וכדומה, אנחנו יכולים להשתמש בשיטה הישנה והטובה של שיווק מפה לאוזן, וכן אנחנו יכולים פשוט להשתמש באמצעים שונים שנמצאים בשימוש באופן תדיר.

למשל, אנחנו יכולים לעשות שימוש בחולצות, מגבות וכן בכובעים עם שמות. על פניו, ייתכן וזה נשמע כמו שימוש באמצעים פרימיטיביים לצורך פרסום ושיווק. אך זה לא מדויק. מאחר ואם אנחנו חושבים על זה, מדובר באמצעים אשר כל האנשים עושים בהם שימוש בצורה כזו או אחרת, וכן אפשר ליהנות בעזרתם מחשיפה רבה בפני קהלים מגוונים, לא רק קהל ספציפי.

אם נבחן רגע את הפרסום באמצעות כובעים עם שם או חולצות, הרי שכל אחד שישתמש בכובע או בחולצה, חושף את העסק שלנו בפני קהל שונה, במקומות שונים. לעומת זאת, אם אנחנו מבקשים לפרסם את עצמנו בכלי תקשורת, אז אנחנו נחשפים רק בפני מי שצורך את אותו כלי תקשורת. אם אנחנו מפרסמים את עצמנו באינטרנט זה יותר מורכב, שכן חלק מהפרסום מתבסס על מיקוד, כך שרק מי שמחפש עסק מהסוג שלנו ייחשף אלינו. כנ"ל גם לגבי אמצעי פרסום אחרים.

מידע נוסף ודוגמאות תמצאו באתר של magic ben

נקודה נוספת שמבליטה את היתרונות בשימוש של כובע עם שם או חולצות עם שמות וסלוגנים, הן העלויות. אי אפשר בכלל להשוות ביו פרסום בתקשורת הכתובה או האלקטרונית לבין פרסום באמצעות הדפסה על כובעים וחולצות. למרות שלכאורה מדובר על עבודה הרבה יותר מורכבת, צריך לרכוש הרבה כובעים וחולצות, לעצב אותן, להדפיס ולהפיץ, עדיין מדובר בעלויות הרבה יותר נמוכות מאשר פרסום אחר.

נקודה אחרונה היא עמידות. במידה ואנחנו מדפיסים מוצרים ברמה גבוהה ואיכותית, סביר להניח שהם יחזיקו מעמד זמן רב. זה אומר שאנחנו נוכל לעשות בהם שימוש לאורך תקופה ארוכה וכך נוכל למחזר את השימוש בהם לטווחי זמן שונים בהתאם לצרכים שלנו.

 

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הרחקת יונים – כל היתרונות
תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה, אתם פותחים את החלון ומגלים כמות עצומה של צואה על אדן החלון או מעקה....
קרא עוד »
אוק 27, 2021
איזה ציוד צריך לאירוע יום הולדת
מסיבת יום הולדת היא אירוע המתקיימת בדרך כלל בבתי ילדים או במסעדות ולרוב הן כוללות משחקים ומתנות. על...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022
קמעות
קמעות הם אובייקטים או חפצים שמייחסים להם את הכוח להביא לברכה, לחרוץ גורלות ולקיים ניסים. זה יכול...
קרא עוד »
יונ 14, 2022