גיבוש לחברה בתל אביב

כל בעל עסק יודע שהמנוע שמפעיל את העסק שלו הוא העובדים, וכדי שהם ימשיכו להפיק את המיטב מעצמם ויתרמו להצלחת החברה – עליו לדרבן אותם באמצעות חיזוקים חיוביים, כך שיראו וידעו כי הוא מכיר בעבודתם הקשה וגם מכיר להם תודה על כך. נוסף לכך, הם יקבלו מוטיבציה להמשיך בעבודה המסורה גם באמצעות בונוסים וצ'ופרים שאינם בהכרח רק כספיים, אלא כאלו שהם חווייתיים ושוברי שגרה כמו יום גיבוש חברתי המתקיים בתל אביב או ערים אחרות בארץ.

תכנון גיבוש לחברה – ביום או בערב?

נהוג בדרך כלל לערוך את אירועי הגיבוש לחברה בשעות הערב, כך שלאחר יום העבודה העובדים ממשיכים מיד אחר כך למקום האירוע, או לעיתים נאלצים לחזור הביתה למשפחה ולהתארגנות ואז יוצאים שוב מהבית כדי להשתתף באירוע החברה המתוכנן.

במקום להעמיס על העובדים, ולגרום להם לפספס את שעות הפנאי האישיות שלהם בערב, מומלץ לערוך פעילות צוותית בשעות היום ועל חשבון יום העבודה. כך העובדים מקבלים באופן ספונטני יום חופש, וגם אינם צריכים להתאמץ במיוחד כדי להגיע לאירוע הגיבוש. יתרון נוסף של אירוע גיבוש בשעות היום, הוא מגוון הפעילויות שניתן לבחור לכבוד אירוע הגיבוש של החברה.

אירוע גיבוש לעובדים מושקע וייחודי

כאמור, אירועי חברה שמתקיימים ביום יכולים להיות הרבה יותר מגוונים ומעניינים. דוגמה לכך היא פעילות חווייתית המשלבת משחק הרפתקאות יחד עם מופע פרטי, שכולו נבנה ותוכנן במיוחד לעובדים המשתתפים ביום הגיבוש. המשחק הינו משחק המתקיים במציאות אך בתרחיש דמיוני, וכל העלילה והשלבים בו מתרחשים במקומות ציבוריים ברחבי תל אביב, כאשר משתתפים מהצד שחקנים סמויים וגם עוברי אורח תמימים שיכולים להיקלע למשחק ללא ידיעתם – דבר המוסיף ייחוד ושעשוע למשחק ולחוויה של כולם.

המשחק מותאם באופן אישי ובלעדי לקונספט של החברה והעובדים, כך שניתן לומר כי המשחק מתחיל עוד לפני יום הגיבוש עצמו ובזמן שהעובדים אינם מודעים לכך. אפשר לבחור את הקונספט שיותאם למשחק ואת הלוקיישן, ואף לערוך אותו בין כתלי המשרדים של החברה וכך העובדים יגלו במהלך הזמן כי הם למעשה חלק ממופע שהוא משחק.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיינדפולדנס
מיינדפולנס הוא תרגול שקיים כבר אלפי שנים. זוהי דיסציפלינה נפשית שעוזרת לאנשים להירגע ולהתמקד במה שהם...
קרא עוד »
דצמ 26, 2022
כמה צריך לעלות מחסן עץ?
מחסן גינה מעץ יהיה תוספת לא פחות ממרשימה ומהממת לחצר שלכם. ישנם סגנונות שונים של מחסני גינה, גדולים או...
קרא עוד »
דצמ 18, 2021
הכירו את עולם לימודי המחשבים לילדים
כסמכות מובילה בתחום החינוך, אני נרגשת לספק לך תובנות שלא יסולא בפז על תחום חוג מחשבים לילדים. בעוד...
קרא עוד »
אוק 15, 2023