החידושים האחרונים בעולם הסלולר

החידושים בעולם הסלולר

עולם הסלולר משתנה מדי שנה. החברות הגדולות מציעות שלל שיפורים ושינויים בדגמים החדשים שהן מוציאות לשוק, בכך הן מנסות לגרום ללקוחות שלהן להחליף את המכשירים הישנים במכשירים חדישים.

מה כוללים אותם שינויים וחידושים?

כל מי שנכנס היום אל חנות למוצרי אלקטרוניקה, חנות מוצרי מחשב, או חנות פלאפונים, יכול למצוא שם מגוון מכשירים סלולריים של חברות שונות בדגמים שונים. המגוון הרחב כולל מן הסתם, דגמים ישנים וחדשים, אך גם בתוך הדגמים החדשים, אנחנו יכולים למצוא לא מעט הבדלים משמעותיים.

ההבדלים נובעים מהעובדה, שכל חברה מציעה מכשירים עם שיפורים ושכלולים שונים. אלה אומנם לא בהכרח דברים קריטיים, לא מדובר בשינוי מהותי כמו זה שחווינו כאשר הופיע מכשיר הסמארטפון הראשון, אך בהחלט מדובר על שינויים שיכולים לשפר את חווית השימוש במכשיר, יתרה מזו, הם יכולים לשפר במידה ניכרת את אופי השימוש, במובן הזה, שהם מציעים יותר אופציות, יותר מיקוד, ומן הסתם, מדובר בשיפורים שהופכים את המכשירים להרבה יותר נוחים ופשוטים לשימוש יומיומי.

לפני שנציג כמה דוגמאות לכך, חשוב להבהיר נקודה מעניינת, מי שרוכש היום מכשיר סלולר חדש, ייתכן מאוד שבסוף השנה המכשיר כבר יהיה ישן, במובן הזה שהשיפורים שיש בו לא יהיו רלוונטיים ביחס לשיפורים חדשים שיוכנסו למכשירים מתקדמים יותר. יש לקחת את זה בחשבון כשרוכשים מכשיר כזה או אחר.

אילו שיפורים אנחנו יכולים למצוא במכשירי סלולר?

צילום

אין ספק שהשיפור העיקרי מגיע מתחום הצילום. כיום מכשירי סלולר מציעים יותר מצלמות, ברמה הרבה יותר גבוהה, רזולוציות הרבה יותר איכותיות, ובכלל מדובר על מכשירי סלולר שמאפשרים לנו לצלם ברמה יותר משמעותית, בין אם זה צילום סטילס, וידאו, סלפי או כל צילום אחר.

אבטחה

עוד שיפור ניכר בתחום הסלולר מגיע בכל מה שקשור לנושא האבטחה. החל מהעובדה שמכשירי סלולר היום כוללים אפשרות אבטחה דרך טביעת אצבע, סריקה של אישון העין או כל דבר אחר שימנע כניסה של זרים למכשיר שלנו.

סוללה

שיפור נוסף מתייחס לסוללה של המכשיר, בין אם זה בכל מה שקשור לזמן העבודה שלה ובין אם זה בכל מה שקשור לשאלה כמה מהר היא מתחממת.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כורכומין: כל היתרונות
אחרי שנים רבות, בהם השימוש בתרופות של חברות הפארם עלה למימדים עצומים, אנחנו רואים במהלך העשור האחרון,...
קרא עוד »
מרץ 13, 2017
למה צריך ג'יגולו
בכול הנוגע לשאלה – למה צריך ג'יגולו – כולנו יודעות שלמרות שהתשובה די ידועה - יש עדיין נשים אשר מנסות...
קרא עוד »
יול 05, 2023
תובנות כיצד ניתוח אף יכול לשנות את חייך
כדמות מכובדת בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מודעת להשפעה העמוקה שיכולה להיות להליכים קוסמטיים באף על...
קרא עוד »
מרץ 12, 2024