סיור אוכל בבני ברק – למה אתם צריכים להתכונן?

גריל גז

כשאנחנו שואלים את זה אנחנו בעצם שואלים האם אתם מוכנים לחזור אחורה בזמן? לא, אנחנו לא אומרים שסוף סוף הומצאה מכונת הזמן. אנחנו בסך הכל מדברים על השוק בבני ברק. אם לא יצא לכם עוד לבקר בו, צפויה לכם הפתעה קולינרית מרתקת שתיקח אתכם הרחק אל מדינות אירופה השונות על כל תרבויותיהן.

מהעדות שהביאו לכם את הגפילטע פיש והקיגעל, קבלו את הסיור הקולינרי בשוק של בני ברק

הכינו את היידיש שלכם

אם התרגלתם כבר להגיד את המילה גפילטע פיש, קחו בחשבון שזו המילה הקלה ביותר שקיימת בלקסיקון היידיש והכינו את עצמכם ללמידת שפה חדשה שתגרום לכם גם להחכים וגם להתגלגל מצחוק. ככה זה כשיש מאכלים שקוראים להם פרפאלך. מה שמגניב בשמות האלו, זה שעם הייחודיות שלהם כך גם הטעמים. 

רבע שעה מתל אביב

אם בני ברק מרגיש לכם רחוק שנות אור, זה רק בגלל שכנראה מעולם לא הייתם שם. אך בני ברק נמצאת ממש בשכנות עם תל אביב וניתן להגיע אליה ביתר קלות. יתרה מכך, זה מדהים לראות כיצד הסביבה משתנה לאט לאט עם ההתקרבות אל בני ברק ועד לכדי שינוי מוחלט. לרגע תשכחו שאתם ממש רבע שעה מתל אביב.

אין צורך לדאוג מטעמי כשרות

נכון שזה מיותר לציין אך נציין זאת בכל זאת. מאחר ובני ברק היא עיר דתית ומוצהרת ככזאת, אין סיכוי שתתפסו שם אוכלים משהו לא כשר. כמובן שבסיור הקולינרי ייבחר הצד הבשרי או החלבי ולפי כך תכירו את מאכלי העדות השונות של מזרח אירופה. שמירת המסורת נעשית עשרות אם לא מאות שנים וניתן לראות זאת במובהק.

חוויה מיוחדת במינה

אפשר להגיד שאפילו יכולה לשנות תפיסה מסוימת על העיר בני ברק ומה יש לה להציע לחילונים שביניכם. לא רק שהיא ממוקמת במרכז הארץ ופתוחה לכל המעוניינים לבוא בשעריה (חוץ מביום שבת כמובן), היא גם מאפשרת לכם לגשר על הפער הקיים בין חילונים לדתיים ולפתוח בפניכם תרבויות קסומות השייכות לדת היהודית.

לסיכום,

אם אתם מחפשים להתרגש, סיור קולינרי בשוק של בני ברק בהחלט יעשה את העבודה.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אופני הרים לילדים – מה מאפיין אותם?
אופני הרים לילדים באתר קוברה בורדו תוכננו במיוחד כדי להציג לרוכבים צעירים את הרפתקאות השטח ואת...
קרא עוד »
יול 18, 2023
זרי פרחים
זוהי תבנית זר פרחים. זוהי תבנית פשוטה מאוד שניתן להשתמש בה לכל אירוע. הפרחים בזר מסודרים באופן שגורם...
קרא עוד »
נוב 24, 2022
חדר כלות בשפלה – איך תמצאי את המקום המושלם בשבילך?
מזל טוב! את מתחתנת וכעת את רוצה שהיום הגדול שלך יהיה מפנק, מרגיע וגם כזה שיספק לך אנרגיה לכל מהלך...
קרא עוד »
יול 11, 2021