כך גם אתם תהפכו את טקס החופה לבלתי נשכח!

טקס חופה בלתי נשכח

באידיאל, מדובר על רגע השיא באירוע החתונה שלכם. בפועל, לא מעט אורחים עומדים חסרי סבלנות ורק מחכים לשמוע את שיר שבירת הכוס. אפשר לומר כי טקס החופה הוא השלב הטריקי ביותר באירוע: יש לו את הפוטנציאל להיות המרגש ביותר, אך המון זוגות נופלים דווקא בו.

לפניכם, 5 טיפים מעולים שידייקו את החופה שלכם, ויהפכו אותה למרגשת, אלגנטית ובלתי נשכחת!

1.החופה – לא רק אתם, אלא גם הרב

טקס החופה לא מתמקד אך ורק בכם, אלא גם ברב שמחתן אתכם. לרב יש תפקיד דומיננטי, ומאחר וגם אתם התארחתם כבר באירועי חתונה, אתם בוודאי מודעים לכך ש-80% מהזמן שומעים אותו, ולא אתכם. לכן, בחרו ברב כריזמטי, חינני, נעים וכזה שמברך את כל הברכות בדרך אטרקטיבית ומחוייכת. בחירה ברב הראשון שתמצאו קצת פחות מומלצת, וכשם שאתם משקיעים בבחירת כל הספקים האחרים, כך השקיעו גם בחיפוש אחר רב מומלץ.

2.הגדירו מסגרת של מקסימום 30 דקות

החופה חייבת להיות תחומה במסגרת זמן קבועה וידועה מראש. הכניסה לחופה, הברכות, הנדרים ושיר שבירת הכוס, צריכים כולם להיכנס אל תוך מסגרת של חצי שעה לערך. ברגע שהחופה מתארכת ונמרחת, האורחים מאבדים עניין, פנים נרגשות הופכות לפנים אדישות וכך מתפספסת לה כל ההילה הייחודית. תאמו ציפיות מראש עם הרב, והרגישו לגמרי בנוח להחליט יחד איתו מה יהיה מתווה החופה.

3.מסיפור ההיכרות שלכם ועד בדיחות פרטיות

אתם לא רוצים שהחופה שלכם תיראה כמו חופות אחרות? עליכם להכניס אל תוך הברכות המסורתיות, גם אלמנטים המזוהים אך ורק אתכם. לדוגמא: סיפור ההיכרות שלכם, בדיחות פרטיות, פרטי טריוויה עליכם שהרב יחלוק עם הקהל ועוד. זיכרו: החופה היא שלכם, כך שחשוב מאד לשזור בה תוכן ייחודי ששם אתכם במרכז.

4.הפכו את האורחים שלכם שותפים מלאים

אז מה עוד יכול להפוך את החופה שלכם למרגשת ומיוחדת? האורחים כמובן! קהל האורחים שלכם הוא הקהל הקרוב אליכם ביותר – החברים והמשפחה. תנו גם להם תפקיד אקטיבי משמעותי בחופה, לדוגמא:

  • שירו יחד עם האורחים שיר תפילה או שיר אהבה
  • חלקו להם פנסי לד שיאירו אתכם בכניסה

5.הקריאו נדרים זה לזו

ואולי הטיפ החשוב ביותר: במרבית החופות, הרב הוא זה שמספר את סיפור האהבה של בני הזוג. ההמלצה אליכם היא להקריא נדרים אחד לשניה: ברכו זה את זו, שקפו את הרגשות שלכם והודו על שזכיתם באהבה הגדולה. גם כאן, השתדלו שלא להאריך במילים, אלא הקריאו ברכה מדויקת, עניינית ומרגשת.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פענוח שידוכים: מי בפנים ומי עשוי לחשוב פעמיים
בים העצום של אפשרויות ההיכרויות, אמנות השידוכים העתיקה עשתה קאמבק מודרני. עם הופעתן של פלטפורמות...
קרא עוד »
נוב 04, 2023
הלוואה לכל מטרה – מה חשוב להבין?
כל עוד מדובר על הלוואה לכל מטרה יהיה כדאי לכם לעשות בשכל ולשים לב כי אתם יודעים לברר בדיוק מהם תנאי...
קרא עוד »
אפר 13, 2022
מתנות לנשים – היכן תקבלו ים של השראה?
יש גברים שתמיד יודעים איך להחמיא לאישה שלהם ולהעניק להן את כל החיזוקים שהן צריכות בדיוק בזמן הנכון. ...
קרא עוד »
דצמ 16, 2015