4 שלבים להקמת חנות בקניון

הקמת חנות בקניון

לא מעט ישראלים חולמים להיות עצמאים, חולמים להיות בעלי עסק משלהם, ואם הם חולמים למכור מוצרים מסוימים, אז לרוב הם יחלמו לעשות את זה בקניון. השאלה היא כיצד עושים את זה בצורה נכונה, על מנת למשוך כמה שיותר לקוחות, מצד אחד, ומצד שני, לייצר חנות מרשימה ומיוחדת שתוכל לספק את כל השירותים הנדרשים לכל מי שנכנס אליה. כיצד מקימים חנות בקניון? הנה 4 שלבים שחייבים להכיר:

תכנון מקדים

עוד לפני שמתחילים בתהליך הבנייה בפועל, רגע אחרי ששכרנו שטח בקניון מסוים, רצוי לשבת עם קבלן שיפוצים בירושלים או בכל מקום אחר, בשביל לבצע תכנון מקדים של תהליך הבנייה. זה אומר, שבשלב זה אנחנו נייצר תוכנית עבודה, איך החנות אמורה להיראות, איך יתבצע תהליך הבנייה וכן כמה זמן הוא ייקח.

שלב הבנייה הפנימי

בשלב הראשון של תהליך הבנייה, נבנה את החנות פנימה, כלומר, נבנה את המחסן, חדרים לעובדים (אם יש מקום), ובאופן כללי נבצע את כל מה שנדרש בשביל לבנות את החנות בשטח הפנימי שלה. זה אומר, להתקין מערכת חשמל, מים, מיזוג אוויר, מרצפות וכל דבר אחר הכל ייעשה על פי התכנון, בהתאמה כמובן לעיצוב שאנחנו רוצים לייצר לחנות.

שלב הבנייה החיצוני

זה שלב פחות גדול אך בכל זאת בעל חשיבות. הרעיון הוא לבנות את החזית של החנות, זה השלב בו אנחנו צריכים לחשוב מה יהיה נכון מבחינה מעשית וכן מבחינה שיווקית. הדרך בה החזית של החנות תיראה, תעזור לנו למשוך אליה לקוחות.

שלב הגימור והעיצוב

זה השלב בו אנחנו מתחילים להכניס את הריהוט, להכניס את כל הפריטים של החנות, כולל מלאי המוצרים, זה השלב בו אנחנו תולים את התמונות והפוסטרים או מוצרי פרסום אחרים ולמעשה זה השלב בו אנחנו הופכים את החנות למוכנה לקראת שימוש.

לפני סיום חשוב להדגיש, כאשר אנחנו מחליטים לפתוח חנות, בקניון או בכלל, מה שצריך לעמוד לנגד עינינו זה דבר אחד, מה ימשוך את הלקוחות אלינו, מה יגרום להם להיכנס לחנות ולקנות מאיתנו מוצרים שאנחנו מציעים להם.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעים להכיר – כובע עם שם
ישנן דרכים שונות כיצד אנחנו יכולים להציג את עצמנו בפני הקהל הרחב. אנחנו יכולים לעשות את זה בשיטה...
קרא עוד »
אוק 29, 2018
מועדון החמש בבוקר – תעשו שינוי משמעותי בחיים שלכם
חושבים שאתם לא מצליחים לעמוד ביעדים שאתם מציבים לעצמכם בחיים? מרגישים שאתם לא ממצים את עצמכם בקריירה...
קרא עוד »
אוג 01, 2022
מעבר למיקוח: גישה רבת פנים לשליטה במשא ומתן
משא ומתן אינו רק חילופי הצעות והצעות נגד; זה משחק גומלין עשיר של פסיכולוגיה, אסטרטגיה ותקשורת. בין אם...
קרא עוד »
נוב 09, 2023