דרשה לבת מצווה

מזל טוב. את כבר לא קטנה והגעת בעזרת השם לגיל מצוות. מעבר לאירוע הנוצץ שבוודאי את מחכה לו, יש עוד כמה דברים שאתם בטח רוצה לבת מצווה שלך.. מעבר לקניות הרבות ולהכנות לאירוע, מה עם דרשה או נאום חמוד להשלמת החגיגה?!

דרשה לבת מצווה

אחד מהרגעים היותר זכורים הוא חגיגת בת ובר המצווה. האירוע המרגש הזה הוא כל מה שילדה לפני הגעתה לגיל מצוות מחכה לה. ישנם מנהגים רבים לבת המצווה ולאופן שבה היא מתנהלת ביום המיוחד שלה.

דבר אחד אסור לפספס כשמגיעים לגיל 12 והוא כמובן דרשה לבת המצווה. החברות והמשפחה כבר מחכים בשולחנות ומצפים לקול כלת השמחה – לדרשה מעניינת על חייה ותהליך צמיחתה עד הלום.

איך מכינים דרשה לבת מצווה?

דרכים רבות יש כדי להגיע מוכנים כמה שיותר ליום המיוחד, גיל 12 הלה הוא הבת מצווה. אחד מהדברים שהרבה בנות בגיל הזה לא מוותרות עליו הוא כמובן הדרשה.

יש בנות שקצת חושדות או חוששות להרגיש מובכות מהסיטואציה אך זכרו שאמירת דרשה או נאום מעניין דווקא ביום המיוחד הזה, עשוי להיות אחד הדברים היותר משמעותיים וזכורים מהגיל היפה הזה.

כדי להכין את דרשת בת המצווה, יש לשאול את רב השכונה או קרוב ושכן דתי, האם יוכל לעזור בהכנת הדרשה. כמעט לכל אחד יש את החבר או בן המשפחה הדתי שניתן להיעזר בו.

כמה זמן צריך לדרוש בבת מצווה?

אין באמת זמן מסוים בו אפשר לנקוב אך עדיין, חשוב מאוד שהדרשה תהיה איכותית ומתומצתת מספיק, גם כדי לא להכביד על האורחים הרבים שהגיעו לחגיגת בת המצווה וכמובן שגם כדי שהיא תהיה מספיק נוחה לכלת השמחה.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בריכות נוי
בריכות נוי הן דוגמה קלאסית לחפץ שאינו שונה מאוד מחפצים אחרים. הם קטנים ועגולים, בצורת עיגול והם...
קרא עוד »
אוק 26, 2022
גמילה מחיתולים
אחד מהשלבים שמבעיתים לא מעט הורים הנו שלב הגמילה מהחיתולים, ולא כי הילד אינו מוכן, אלא כי רק המחשבה על...
קרא עוד »
מאי 02, 2019
הנקודות המכריעות לחוויית השכרת וילה מושלמת
כשמדובר בהשכרות נופש, בחירה בוילה מספקת שילוב ייחודי של פרטיות, יוקרה ונוחות אישית. עד כמה שהאפשרות...
קרא עוד »
ספט 27, 2023