קעקועי אייר בראש – ממש כמו הדבר האמיתי

קעקועי אייר בראש

זה כבר כמה זמן שאתם רוצים לעשות קעקוע אבל ממש לא בטוחים אם אתם רוצים להתחייב לקעקוע אחד לשארית ימי חייכם? הכל בסדר! בשביל זה יש לכם קעקועי אייר בראש! הקעקועים האלו הם למעשה קעקוע זמני שמאפשר לכם להנות מהקישוט אך גם לנקות אותו לאחר כמה ימים בודדים. 

קעקועי אייר בראש, בואו להכיר אותם מקרוב

אייר בראש , Air brush, זוהי למעשה טכניקה שמאפשרת לצייר על מרקמים שונים בעזרת העפת רסיסי צבע מתוך מכשיר האייר בראש ולצייר ללא מכחול או מברשת. הטכניקה הזו מוכרת על בגדים, תיקים ואפילו ציפורניים. לכן, זה לא כל כך מפתיע שהיא הגיעה גם אל עולם הקעקועים. 

קעקועים מסוג אייר בראש הם זמניים ולמעשה מונחים על העור מבלי לחדור אותו. האפשרויות עם השימוש באייר בראש הן רבות כאשר ניתן להשתמש בכל צבע וליצור כל גוון שרוצים. האפקט שאייר בראש נותן זה מראה אמיתי לחלוטין שיכול בהחלט להיראות כקעקוע קבוע. 

השימוש באייר בראש הוא לקעקועים זמניים שעוברים לאחר כמה ימים וניתן לעשותם בכל אזור בגוף. זה יכול להיות פתרון מעולה לכל מי שמתלבט אם לעשות קעקוע מסוים במיקום מסוים. כמה ימים עם הקעקוע בהחלט יגידו לכם אם זה מה שאתם רוצים או לא. 

עוד יתרון של קעקועי האייר בראש הוא באפשרות שלכם להזמין אותם לאירוע שלכם. עמדת קעקועים כאלו תוכל ליצור אירוע יחיד במינו שמאפשר הנאה משותפת של כלל המוזמנים והתחדשות בקעקועים זמניים שמעלים חיוך. 

> אולי יעניין אתכם גם לבדוק כובע עם שם אצל מג'יק בן

לסיכום,

קעקועי אייר בראש, קעקועים זמניים בעלי נראות קבועה, אמיתית ואותנטית. כיף לעשות אותם, להתחדש איתם ולשנות אותם מדי כמה ימים. הם אטרקציה מדליקה לאירועים ואחלה דרך לדעת מה אתם רוצים על גופכם ואיפה. 

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארבעה יתרונות לא מוערכים של אביזרים לבית
תחום אביזרי הבית משתרע הרבה מעבר לקישוט או קלות דעת בלבד. פריטים אלה, שלעתים קרובות מתעלמים מהם...
קרא עוד »
נוב 15, 2023
טיפים פנימיים על מערכות קירור תעשייתיות
מערכות קירור תעשייתיות הן יותר מסתם סדרה של צינורות ומכונות; הם גלגל ההצלה של תעשיות ייצור ועיבוד...
קרא עוד »
דצמ 18, 2023
סדנאות לילדות – הדרך הטובה להתפתח
ישנן דרכים שונות בהן אנחנו יכולים לעזור לילדים ולילדות שלנו להתפתח. אנחנו יכולים להשתמש במגוון רחב...
קרא עוד »
אוג 05, 2021