חגיגת בר מצווה בצל הקורונה עם קוסם לבר מצווה

קוסם לבר מצווה

אף אחד מאתנו לא ציפה לכך, אולם שנת 2020 תיזכר לעד. סגרים, בידוד, ותקשורת בזום. כמו כן, גם חגיגות כגון בר מצווה, ימי הולדת, חתונות, תהיינה שונות לחלוטין ממה שהכרנו עד כה, זאת בשל העובדה שחל איסור להתקבץ. אז כיצד ניתן לחגוג חגיגת בר מצווה בצל הקורונה?

בר מצווה בימי קורונה

גם בזמן סגר אפשר לקיים חגיגת בר מצווה מרגשת ומפתיעה, וזאת למרות שכולם מצווים להישאר בבתיהם. זוהי אמנם חגיגה וירטואלית, אולם ילדכם יוכל להזמין את מי שהוא רק רוצה, בזום יש מקום לכולם.

קוסם לילדים

בשל כורח הנסיבות, כולנו התרגלנו לתקשר באמצעות הזום. הילדים מומחים בתחום, הרי הם לומדים באמצעותו. מומלץ ליצור קשר עם קוסם לבר מצווה שיופיע בפניי החברים הטובים ביותר דרך הזום, ההורים יוכלו להיות סמוכים ובטוחים שזו תהיה הפתעה נהדרת ומרגשת, מלאה באנרגיות חיוביות והעיקר, היא תסחף את ילדכם וחבריו. זוהי גם הפוגה משגרת היומיום, בשנת 2020 היא לא פשוטה.

להעלות חיוך על פני הילדים בימי קורונה

קוסם לבר מצווה יעלה חיוך על פני הילדים, יצחיק, וכל זאת באמצעים וירטואליים. בקלות הילדים יתחברו לזום וכולם יוכלו ליהנות ביחד ממופע נפלא של קסמים שמעולם לא הכירו לפני כן, מקוריים ומפתיעים.

כל אחד יכול להשתתף

הילדים לא יהיו רק צופים במופע, בעזרת הזום הם יוכלו להשתתף, להיות פעילים ולקחת חלק במופע. במקום להיות מרותקים למסך ולעסוק שעות במשחקי מחשב, פייסבוק, יוטיוב, או כל דבר אחר בעל פוטנציאל ממכר, כאן הם יוכלו ליהנות מחוויה בעלת ערך מוסף משלה, הם יצחקו, יהיו מסוקרנים וקוסם לבר מצווה בימי קורונה מתאים את המופע על פי גילאי הקהל. 

להזמנות הופעות פנו עוד היום: https://www.rangafner.co.il/.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קעקועים – אם כבר, אז עם משמעות
בחירה בקעקוע על גבי הגוף היא צעד אסתטי משמעותי, או אפילו הצהרה אופנתית. מה שרבים לא נותנים עליו את...
קרא עוד »
נוב 02, 2015
מצטלמים ומשלמים: מה באמת משפיע על מחיר צלם האירועים
צילום אירועים הפך בשנים האחרונות למלאכת מחשבת הדורשת שילוב בין כשרון ומקצועיות בלתי נלאים, ציוד...
קרא עוד »
נוב 01, 2021
חשבו מעבר לנורמה: חלופות SIM וירטואלי לא שגרתיות
אז אתה מתעניין בטכנולוגיית SIM וירטואלית אבל רוצה לבחון אפשרויות שעשויות לתת לך סט דומה של הטבות. בעוד...
קרא עוד »
נוב 29, 2023