שידור לייב לאירועים – להגיע לכל מקום, בכל זמן, ולכל אחד

שידור לייב לאירועים

פעם, לפני עידן האינטרנט, המונח שידור לייב, שידור ישיר, היה שמור לערוצי הטלוויזיה. היה מדובר בהפקות שהיו עולות הרבה מאוד כסף ולכן רק מעטים היו יכולים לבצע אותן באמת ועוד בצורה רצינית. 

כידוע, עידן האינטרנט שינה זאת מקצה לקצה. היום אפשר למצוא מגוון רחב של חברות אשר מסוגלות להרים הפקות בשידור לייב במגוון אירועים, בין אם זה לקהל הרחב ובין אם זה לקהל ספציפי, בין אם זה מהארץ ובין אם זה מחו"ל. היום גם אפשר למצוא רשתות חברתיות המאפשרות לכל אחד מאיתנו לשדר לייב ממקומות שונים, בתנאי כמובן שיש לנו את האמצעים, ויש קהל המעוניין לצפות בכך. 

כמובן שיש הבדל בין שידור לייב לאירועים הנעשה בעזרת חברות מקצועיות המתמחות בכך, לבין שידור ישיר הנעשה דרך מכשיר סלולר על ידי אדם פרטי בעזרת רשתות חברתיות שונות. ההבדל הוא באיכות השידור, זמן השידור, איכות הצילום ועוד. 

מה צריך לוודא כשעושים שידור לייב של אירוע?

בראש ובראשונה צריך לוודא שהשידור מצולם על ידי מספר מצלמות ואפשר לקלוט כל סיטואציה שמתרחשת במקום, בין אם זה על הבמה ובין אם זה על הקהל. המצלמות צריכות להיות מוצבות במקומות שונים באתר. 

שנית, צריך לוודא שאיכות הרשת היא טובה מספיק בשביל שיהיה ניתן להעביר את השידור בלייב לכמות גדולים של צופים, כפי שמציעים Livegiving. אם האיכות לא תהיה טובה, אנשים לא יוכלו לצפות בשידור וליהנות ממנו. 

שלישית, צריך לבחון שהשידור מגיע אל הקהלים הנכונים, בין אם זה דרך אתר ספציפי ובין אם זה דרך אתרים כלליים שמאפשרים להגיע אל כמה שיותר גולשים שירצו לצפות בו ויוכלו להפיק ממנו תועלת.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסעדה כשרה לאירועים בירושלים – בחירה פשוטה
אתם תוכלו לשים לב שאתם אתם רוצים לחגוג את האירוע שלכם במסעדה מפנקת בירושלים שתהיה גם כשרה, אז יתאפשר...
קרא עוד »
מרץ 06, 2017
איך למצוא מוזיקה ללא זכויות יוצרים בשביל הוידאו הבא שלכם
האם אי פעם מצאתם את עצמכם זקוקים למנגינה קליטה שתלווה את סרטון ה YouTube האחרון שלכם? יש הרבה דרכים בהן...
קרא עוד »
יונ 07, 2021
קורות חיים איש שיווק
תחום השיווק הולך ותופס תאוצה משנה לשנה. עם הדומיננטיות ההולכת וגדלה של האינטרנט כערוץ התקשורת המוביל...
קרא עוד »
דצמ 06, 2021