איך להצליח בהגשת תביעה נגד חברת ביטוח

כיום תביעות ביטוח נדחות על ידי חברות הביטוח בטענות ובנימוקים שונים. עליכם להבין כי חברות ביטוח לא תמיד ירוצו לשלם לכם את הפיצויים המגיעים לכם מאחר והכסף יוצא מכיסם, והם מעוניינות לחסוך אותו.

חברות ביטוח חוסכות מיליוני שקלים מדי שנה באמצעות דחיית תביעות ביטוח של אנשים פרטיים שמשלמים להם כל חודש תשלום בגין פוליסה שרכשו.

לכאורה תביעות ביטוח אמורות להיות דבר פשוט. אתם רוכשים פוליסה, מגיע הזמן שאתם רוצים לממש אותה ואתם מגישים תביעה לחברת הביטוח על מנת לקבל את מה שמגיע לכם. אתם בטוחים שתקבלו את זה מאחר ושילמתם, אבל חברות הביטוח מרימות קשיים ואינן מסכימות לפתוח את הכיס שלהם ולשלם לכם בעבור הפוליסה שרכשתם.

לאחר מאבק עיקש מול חברות הביטוח, סביר להניח שחברת הביטוח תנצח במאבק מאחר והיא מנוסה במקרים כאלה, יש לה סוללה שלמה של עורכי דין לצידה. והאדם, האזרח הפשוט יוותר על הפיצוי הכספי שמגיע לו או במקרה הטוב הוא יתפשר באופן משמעותי.

אז איך בכל זאת מצליחים?

כדי להצליח להגיש תביעה נגד חברת הביטוח מומלץ להתייעץ עם עורך דין ביטוח שמומחה בתחום לתביעות נגד חברות הביטוח. עורך דין זה ידע לייעץ לכם באופן הטוב ביותר כיצד לפעול מול חברות הביטוח, הוא יידע לספק את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר לגבי אופי התביעה ואופן ההליך.

עורך דין מומחה בתחום יידע להתנהל מול חברות הביטוח ויידע לחלץ מהם את הכספים שמגיעים לכם. עורך דין שמתמחה בהגשת תביעה נגד חברות הביטוח יידע לחלץ מהפוליסה את כל מה שמגיע לכם.

אל תתמודדו מול חברות הביטוח לבד, פנו עוד היום לעורך דין שמומחה בתחום ומכיר את החוק על בוריו על מנת שתשיגו את מה שמגיע לכם ואף יותר.

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כרעיים עוף טרי – לכו על עוף משובח
אם אתם מחפשים אחר כרעיים עוף טרי אז יהיה רצוי מצדכם לפנות אל חנות אינטרנטית שתוכל להציע לכם מבחר רחב...
קרא עוד »
מרץ 20, 2022
דיור מוגן, כי צריך לחשוב על העתיד
ככל שמדע הרפואה מתקדם, כך עולה תוחלת החיים שלנו. זו עובדה משמחת, אלא שהמצב החדש יחסית, שבו בני אדם...
קרא עוד »
מאי 23, 2019
מה מיוחד באולם שמש אדומה?
בעבור אלו מכם אשר יהיו מעוניינים לבלות את האירוע הקרוב שלכם ובמקום המיוחד ביותר שישנו, היו בטוחים כי...
קרא עוד »
דצמ 26, 2016