נעלי פלטפורמה לכלה

נעלי פלטפורמה לכלה

נעלי פלטפורמה הן נעליים עם סוליית פלטפורמה. סוליית הפלטפורמה עשויה בדרך כלל מגומי וממוקמת בתחתית הנעל. נעלי פלטפורמה קיימות כבר עשרות שנים, אך כעת הן צוברות פופולריות מאחר ויותר ויותר נשים בוחרות לנעול נעלי פלטפורמה מדי יום, כולל מפורסמות ומשפיעות רשת.

איפה אפשר לרכוש נעלי פלטפורמה לכלה?

כיום גם כלות יכולות ליהנות נעלי פלטפורמה, נעלי פלטפורמה לכלה נמכרות במגוון חנויות הנעלה ובחנויות האונליין. אם גם את מעוניינת לרכוש נעלי פלטפורמה ליום חתונתך, תוכלי לעשות זאת באחת החנויות שקרובה למקום מגורייך או באחת מהחנויות המקוונות שמתמחות בנעלי כלה.

כאשר את ניגשת לרכוש נעלי כלה פלטפורמה, מוטב שתבדקי תחילה את הדברים הבאים:

  • גובה הפלטפורמה – שימי לב כי את בוחרת בפלטפורמה שטובה לגובה שלך, אם את בחורה גבוהה מוטב שתחברי בפלטפורמה נמוכה, לא תרצי שבטקס החופה תיראי גבוהה בהרבה מחתנך.
  • סוג הסוליה – שימי לב כי את בוחרת בסוליה איכותית גם כדי שלא תתפרק וגם כדי למנוע החלקה או נפילה
  • מידת הנעליים – שימי לב כי את בוחרת נעליים שהן במידה שלך. אל תתפתי לבחור בנעליים קטנות, שכן את לא רוצה שהן ילחצו לך על הרגל.
  • נעליים נוחות – מוטב שתבחרי בנעלי פלטפורמה נוחות, על מנת שיהיה לך נוח לרקוד איתם על הרחבה

כמה עולות נעלי פלטפורמה לכלה?

אם החלטת לרכוש נעלי פלטפורמה לכלה לכבוד יום החתונה שקרב, בוודאי תהית מה המחיר שתשלמי עבור הנעליים. גובה המחיר עשוי להשתנות בהתאם למספר פרמטרים:

  • מותג – עבור נעליים ממותג או מעצב ידועים תשלמי הרבה יותר
  • מיקום החנות – הנעליים בחנות בתל אביב יהיו יקרות יותר מנעליים בחנות בצפון הארץ וזאת בשל הבדלים בשכירות המקום ובארנונה (תוכלי להימנע מסעיף זה על ידי רכישת נעליים באופן מקוון באתר של נעלי ארו)
  • חומרים – גם לחומרים יש חשיבות מכרעת על המחיר. נעלי כלה מעור אמיתי יהיו יקרות יותר מנעלי כלה מחומר אחר.
יולי 12, 2022 / צרכנות

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים