יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים

אם יש לכם חברה או עסק שמחזיק עובדים, אתם ודאי יודעים מהי החשיבות של עובדים שמרוצים ממקום העבודה שלהם. כשעובדים מרוצים ממקום העבודה שלהם תהיה להם מוטיבציה גבוהה יותר בעבודה. מוטיבציה גבוהה יותר בעבודה משמעה עבודה טובה יותר, תפוקה טובה יותר ועובדים מרוצים ושמחים הם עובדים שמזוהים עם מקום העבודה שלהם, רתומים ומרגישים חלק ממקום העבודה ומחוייבים אליו. עובדים רתומים, מחוייבים ומרוצים הם המפתח להצלחה של חברה.

אחד הדברים שגורמים לעובדים להרגיש חלק מחברה הוא הקשר שיש להם עם שאר עובדי החברה. אם הקשר בין עובדי החברה יהיה טוב, אז יהיה להם נעים יותר לעבוד בחברה ונעים יותר עם שאר העובדים. הקשר בין עובדי החברה הוא חשוב לבריאות החברה ולתחושות של העובדים בחברה. 

ישנן דרכים שונות לדאוג להוואי החברתי במקום העבודה ולגבש בין עובדי החברה. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות יום גיבוש לעובדים.

מה זה יום גיבוש לעובדים?

יום גיבוש לעובדים זהו יום שמוקדש כולו לרווחת העובדים ולהנאתם, יום שהם לוקחים חופשה קצרה מהעבודה כדי להיות אחד עם השני, אך לא במסגרת העבודה שבה הם רגילים לראות אחד את השני, אלא לראות אחד את השני מחוץ למסגרת העבודה ובכך לראות אחד בשני גם חברים. ביום גיבוש לעובדים נהוג לעשות פעילויות מסויימות שיתרמו להיכרות ולאינטרקציה בין עובדי החברה. ביום גיבוש לעובדים אפשר לשלב גם משחקי חברה שהמטרה שלהם לייצר קבוצות שיתחרו ביניהן, חברי הקבוצה יצטרכו לשתף פעולה ביניהם על מנת להגיע למטרה משותפת ועוד. הפעילויות האלה שניתן לעשות ביום גיבוש לעובדים הן בדיוק הפעילויות שיתרמו למטרה, שהיא יצירת חיבור טוב יותר בין עובדי החברה ובכך ליצור סביבה חברית ונעימה שתמשך גם אחרי יום הגיבוש לעובדים וניתן יהיה לראות אותה ואת ההשלכות שלה בין העובדים בתוך מקום העבודה המשותף.

יולי 27, 2022 / אירועים

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים