איך לבחור פטיפון

בחירת הפטיפון הנכון חיונית לחוויית האזנה אופטימלית של ויניל. עם אינספור אפשרויות הזמינות בשוק, זה יכול להיות מכריע לקבל החלטה. להלן מספר גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת פטיפון:

כך תיגשו אל בחירת פטיפון

תקציב: קבע את טווח התקציב שלך מכיוון שהוא יעזור לצמצם את האפשרויות שלך. פטיפונים יכולים לנוע בין ידידותי לתקציב ליוקרתי, והגדרת תקציב תנחה את תהליך קבלת ההחלטות שלך.

סוג הנעה: ישנם שלושה סוגים עיקריים של מנגנוני הנעה בפטיפונים: הנעה ברצועה, הנעה ישירה וגלגל סרק. פטיפונים מונעי חגורה משתמשים בחגורה כדי לחבר את המנוע למגש, ומציעים רעש מנוע ורעידות נמוכים יותר. לפטיפונים עם הנעה ישירה המנוע מחובר ישירות למגש, ומספק מומנט ויציבות מהירות טובים יותר. פטיפונים עם גלגלים בטלניים משתמשים בגלגל גומי כדי להניע את הפלטה והם פחות נפוצים. שקול את היתרונות והחסרונות של כל סוג כונן בהתבסס על ההעדפות שלך.

בקרת מהירות ומהירות: ודא שהפטיפון תומך במהירות הנכונה עבור תקליטי הוויניל שלך, בדרך כלל 33⅓, 45 ולפעמים 78 סל"ד. חפשו פטיפון עם בקרת מהירות מתכווננת להשמעה מדויקת.

זרוע הטון והמחסנית: זרוע הטון אחראית להחזיק את המחסנית שקוראת את החריצים של התקליט. חפשו פטיפון עם זרוע טון בנויה היטב ומתכווננת המאפשרת כוח מעקב מדויק וכוונון נגד החלקה. המחסנית היא קריטית לאיכות הסאונד, אז שקול אם הפטיפון מגיע עם מחסנית מותקנת מראש או אם אתה צריך לרכוש אחת בנפרד.

איכות בסיס ואיכות בנייה: הבסיס, או בסיס הפטיפון, ממלא תפקיד משמעותי בהפחתת רעידות ותהודה. חפשו מסד יציב העשוי מחומרים איכותיים כמו עץ, אקריליק או מתכת, מכיוון שהוא עוזר לשמור על השמעה מדויקת.

זכור, הבחירה בפטיפון תלויה בסופו של דבר בהעדפותיך האישיות, בהרגלי ההאזנה ובתקציב שלך. על ידי התחשבות בגורמים אלה וביצוע מחקר מעמיק, אתה יכול לקבל החלטה מושכלת ולמצוא פטיפון שמספק את חווית ההאזנה הוויניל הטובה ביותר.

מחפשים תקליטים חדשים? הקליקו על הלינק!

אירועים בר ובת מצווה הריון ולידה טכנולוגיה כללי פנאי ונופש צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספרי ילדים לגנים חרדיים
ילדים אוהבים ספרים! זה לא יעזור לאף אחד. למרות המדיה המתקדמת שסוחפת אליה קטנים כמו גדולים, עדיין אין...
קרא עוד »
יונ 29, 2019
הזמנת חתונה מעוצבת על ידכם!
להכין אירוע כמו חתונה ההוא דבר לא פשוט שגורם לא מעט לריבים. הסטרס של הכנסת כמה שיותר פגישות בטווח...
קרא עוד »
אוג 09, 2018
תפתיעו את הילדים עם טרמפולינה
יש הרבה הפתעות שתוכלו לקנות לילדים שלכם, אך אם אתם מחפשים משהו שבאמת יגרום להם אושר ובאמת יגרום להם...
קרא עוד »
מאי 10, 2016